V roce 2011 se družstvo mužů zúčastnilo 15 soutěží.
Družstvo žen se zúčastnilo 10 soutěží. Muži vybojovali tři 1. místa, čtyři 2. místa a dvě 3 místa. Družstvo žen vybojovalo dvě 1. místa, tři 2. místa a jedno 3. místo.
28.5.- Nasavrky (o pohar starosty města)- 4. místo z 15 družstev Družstvo: Ondřej Dostál - koš Jan Dostál ml.- savice Jan Dostál st. - strojník Ivo Bakeš - B Michal Rulík - rozdělovač Zdenda Gregor- levý proud Pavel Kábele ml.- pravý proud
|
|
18.6. – Zubří PS8- družstvo A- 1. místo - družstvo B- 2. místo - Zubří- 4. místo z 13 družstev - ženy- 1. místo z 2 družstev
Složení družstev: Družstvo A: Ondřej Dostál-koš Jan Dostál ml.-savice Jan Dostál st.-stroj Ivo Bakeš-B Michal Rulík-rozdělovač Zdenda Gregor-levý proud Pavel Kábele-pravý proud
|
Družstvo B: Lukáš Menc-koš Jan Dostál ml.-savice Jan Dostál st.-stroj Luboš Kacer-B Martin Hovorka-rozdělovač Jíří Langer-levý proud Martin Davídek-pravý proud
Družstvo žen: Petra Makovská-koš Michaela Horníková-savice Jan Dostál st.-stroj Veronika Kábelová-B Bětka Osmíková-rozdělovač Eliška Makovská-pravý proud Veronika Bačkovská-levý proud
|
26. 6. – Hošťalovice
- 11. místo z 20 družstev
5. 7. – Ctětín- družstvo A- 5. místo - družstvo B- 2. místo - Zubří- 4. místo z 19 družstev - ženy- 2. místo z 6 družstev Družstvo A: Ondřej Dostál - koš Jan Dostál ml. - savice Jan Dostál st. - strojník Ivo Bakeš - B Michal Rulík - rozdělovač Pavel Kábele ml.- pravý proud Zdenda Gregor - levý proud
Družstvo B: Lukáš Menc- koš Jan Dostál ml.- savice Libor Mencl-stroj (sdh Polánka) Luboš Kacer- B Martin Hovorka- rozdělovač Jaroslav Alinče-pravý proud Ondřej Osmík-levý proud
|
Družstvo žen: Soňa Bačkovská-koš Michaela Horníková-savice Jan Dostál ml. -stroj Verča Kábelová- B Bětka Osmíková- rozdělovač Dáša Unčovská-pravý proud Verča Bačkovská-levý prou |
31. 7. – Kameničky- muži 8. místo z 10 družstev - muži v rozstřelu 3. místo z 8 družstev - ženy 2. místo ze 4 družstev Družstvo mužů: Ondřej Dostál - koš Jan Dostál st. - savice Jan Dostál ml. - stroj Ivo Bakeš - B Michal Rulík - rozdělovač Ondřej Osmík - pravý proud Zdenda Gregor- levý proud
Družstvo žen: Petra Makovská - koš Péťa Lorencová- savice (SDH Kladno) Jan Dostál ml. - stroj Verča Kábelová - B Bětka Osmíková- rozdělovač Elča Makovská - pravý proud Verča Bačkovská - levý proud |
|
7. 8. – Miřetice
- muži - 2. místo z 10 družstev
7. 8. - noční Dědová
- muži 11. místo z 26 družstev
- ženy 5. místo z 9 družstev
19. 8. - noční Seč
- muži - 23. místo z 29 družstev
- ženy - 5. místo z 12 družstev
20.8. - noční Kladno
- muži - 14. místo z 28 družstev
- ženy - 4. místo z 12 družstev
3. 9. – Dřevíkov
- družstvo A- 1. místo
- družstvo B- 2. místo
- Zubří - 9. místo z 13 družstev
- ženy - 1. místo ze 4 družstev
11. 9. - Bělá
- muži- 6. místo ze 13 družstev
- ženy- 2. místo z 6 družstev
11.9. - noční Rosice
- muži- 6. místo z 23 družstev
- ženy- 3. místo z 12 družstev
Poháry za rok 2011